17.aprill toimus Kernu koolis Playboxi üritus, millest hakkab vaikselt traditsioon kujunema.
Sellel aastal sai teemaks valitud „Eesti Laul“.  Esineda soovijad võisid valida loo lugude hulgast, mida on esitatud  „Eesti Laulul“.
Proovid toimusid igal võimalikul vabal ajal, koolitunde segada ei tohtinud. Eks oli ka seekord õpilastel laule keeruline valida, kuna valikuvariante oli üsna palju. Esinemiskava kokkupanemine tekitas veidi ärevust kõikidel. Proovis  mitteõnnestumine tõi vahel ka pisara silma. Nägin proove ja võin öelda, et kõige paremad esinemised olid ikka Playboxi peaüritusel, kus kõik esinejad olid super tublid.
Kohale oli kutsutud ka žürii. Sinna kuulusid lasteaiast Riina Lotamõis, näiteringi  juhendaja Kaja Vahar ja meie piirkonna lastekaitse esindaja Irina Tolkatšova. Zürii ülesandeks oli välja valida  14ne  eeskava hulgast parim.  Lisaks valis  publik oma lemmiku.
1.- 5.klassi kategooria auhinna võitsid 3.- 4. klass Getter Jaani lauluga   „Rockefeller street"  ning 6.-9. klassi kategoorias tulid võitjaks 8.klassi tüdrukud. Publikulemmik oli 4.-5. klassi  etteaste ELINA ja STIG / MÄRT ja OTT – „Goodbye to Yesterday”
Kõik võitjad saavad traditsiooniliselt minna tasuta lõunale Kernu Toidutaresse. Üllatus tuli seekord õpetajate seast, sest ka nemad olid laval.
Esinemisi on võimalik vaadata www.youtube.com sisestades otsingusse kernu pk.
Aitäh esinejatele! Minu jaoks olete te kõik võitjad.
Huvijuht - Kati Raju